-32%

Дамски топ – Mohito

16,90лв.

ОПИСАНИЕ НА ПРОДУКТА
  • атрактивен дамски топ Mohito в червен цвят
  • лесно комбинативен модел
  • високо качество на изработка
  • удобно и практично предложение за всеки ден
Код: 2032 Категории: , Етикет: